Ilustrační obrázek

Financování

Svého vysněného bydlení se nemusíte vzdávat ani ve chvíli, kdy nemáte dostatek financí. Pomůžeme vám celou situaci vyřešit výběrem vhodného financování nemovitosti přesně na míru. Naši finanční experti spolupracují s několika bankovními domy, díky tomu vám dokážeme vyjednat řešení přesně podle vašich možností, navíc často za lepších podmínek. Získat výhodnou hypotéku na své bydlení můžete ještě dnes.


Ilustrační obrázek

Focení a natáčení

Tipněte si, co je nejdůležitější částí inzerátu nemovitosti? Fotografie a video. My to víme, proto je pro nás pořízení kvalitních fotografií a videí naprostou samozřejmostí. Jedině inzerát s kvalitními fotografiemi dokáže zaujmout a v ideálním případě i prodávat. Naše fotografie jsou profesionální, nemovitost nafotíme tak, abychom ji prezentovali v tom nejlepším možném světle. Budete překvapeni, jak úžasně může vaše nemovitost na fotografii vypadat.


Ilustrační obrázek

Home Staging

Zajištění dobře vypadající nemovitosti na fotografii, ale hlavně při samotných prohlídkách zájemců, je nutností. Právě s tím vám pomohou služby Home Stagingu, který připraví vaši nemovitost dokonale k prodeji. Home Staging podle průzkumů dokáže nejen výrazně zkrátit dobu prodeje, ale navíc často pomůže nemovitost prodat za vyšší cenu. Naaranžování interiéru i exteriéru podle zásad Home Stagingu je přínosnější, než si myslíte.


Ilustrační obrázek

Odhad ceny nemovitostí

Cena je jedním z velmi důležitých faktorů, který ovlivňuje rychlost prodeje i celkový zájem o nemovitost. Správně nastavená cena nemovitosti je pro úspěšný prodej naprosto klíčová. Jestliže je nemovitost nadhodnocena, pravděpodobně svého kupce nenajde, v opačném případě může být prodej pro majitele až nevýhodný. S odhadem tržní ceny nemovitosti máme mnoho zkušeností, což dokazují naše úspěšně uzavřené obchody.


Ilustrační obrázek

Reklama

Reklama a propagace je při prodeji dalším důležitým faktorem. Jestliže plánujete marketingovou akci, například v rámci developerských projektů, můžeme vám podat naši pomocnou ruku. Propojit zkušenosti realitní kanceláře společně se specialisty z marketingu, vám pomůže oslovit obrovské množství potenciálních klientů. Víme, jak vytvořit kvalitní kampaň, která zaujme na první pohled. Nechte se o tom přesvědčit na vlastní oči.


Ilustrační obrázek

Rekonstrukce

Ne každá nemovitost je na první pohled ideální. Někdy však stačí jen pár změn, nenáročných úprav a může se proměnit v bydlení vašich snů. Spolupracujeme se zkušeným bytovým architektem, designérkou a máme kontakt na šikovné řemeslníky, kteří návrhy promění v realitu. Využijte spolupráci s naším týmem kreativních odborníků a proměňte tak vaše sny v realitu stejně jako desítky dalších klientů.


Zaujali jsme Vás? Napište nám!

*
*
*
*
email: fname: